Dhermi-ALVS304 ;.

Shitet Apartament 1+1 me oborr, qe ndodhet ne Palase, Dhermi tek.

Vlorë Sot, 14:34. It is built on a slope of the Ceraunian Mountains at approximately 200 meters in.

Apartament 2+1 tek Santorini Residence ne Dhermi! E vendosur në plazhin.

Apartament 2+1 tek Santorini Residence ne Dhermi! E vendosur në plazhin.

15 Shk 15:28 SHITET VILË INDIVIDUALE, GREEN COAST RESORT, DHËRMI. . 000 Euro (Green Coast Resort) 165000 Green Coast Resort Dhermi.

15 Shk 15:28 SHITET VILË INDIVIDUALE, GREEN COAST RESORT, DHËRMI.

. 000 €. .

Apr 28, 2017 · Ema & Cris Apartment's, a property with a terrace, is located in Dhërmi, 2. Sipërfaqe: 100.

.

394/m²; 1 dhomë gjumi 1 Banjo Shesim apartamente 1+1 me siperfaqe totale: 70,64m2 totale, me orientim Veri- Lindje- Perendim, ne Radhime, Vlore, prane "Market Dea".

Jun 22, 2020 · Vlore, shes apartament 2+1+A+BLK 193 m 178. Informacion i pergjithshem: Siperfaqe totale 98.

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.

330 000 EUR.
Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 219.
.

.

al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime.

. Apartamenti ndodhet ne palase, dhermi tek rezidenca GREEN COAST ne bregdetin e palases, ne vendin me te bukur edhe me luksoz ne shqiperi. Mundesi per pishine.

82 m². Pozicionohet vetem pak metra. Trusted seller. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime. From $88 per night.

.

. .

265 000 EUR.

Apartamente për shitje të madhësive të ndryshme në Dhermi Resort.

.

Apartamenti është i dekoruar me dashuri dhe shije të mirë frymëzuar nga arkitektura.

340 000 EUR.